Hakkımızda

by Cengiz Sungur

Huzur Mutfak Mobilya, insan kaynaklarına verdiği önem, yüksek eğitimli çalışanları ve müşteri ilişkilerinde gösterilen hassasiyeti ile geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri porförüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur.

Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli Lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede, Gaziantep ve çevresindeki birçok bölgeye hızlı erişim sağlamaktayız.

Firma bünyesinde bulunan eğitim-destek elamanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar.

Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.

Geniş müşteri portföyümüz Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık departmanlarımız gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktayız.

Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.